12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 7 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

Як у Кам’янському долають наслідки стихії

Кам’янське завжди готується до зимового сезону: щороку перевіряється стан спецтехніки та закуповується піщано-сольова суміш. Цього разу два зимових місяці пройшли майже без снігу – але 5 лютого ситуація змінилася.

Чи зуміло місто належним чином відреагувати на негоду? Про роботу підрядних організацій розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олег Максименко.

З моменту, коли дощ почав переходити в сніг, на дороги міста виїхали 14 машин КДМ, які виконували посипання автошляхів піском. Коли сніг посилився, до них додалися два грейдери і чотири навантажувачі.

Першочергово були розчищені вулиці, якими пересувається громадський транспорт. Станом на восьму ранку 6 лютого лише на дороги було використано 900 тонн піщано-сольової суміші. Роботи тривають.

Для розчищення тротуарів та дворів задіяно 10 тракторів, на території скверів міста працюють 3 машини КДМ та 7 навантажувачів.

Крім цього, загалом 9 бригад розпилюють і вивозять повалені дерева та гілки на прибудинкових територіях і територіях загального користування. Ще дві бригади займаються відновленням мереж зовнішнього освітлення міста. 

Останнє редагування Четвер, 06 лютого 2020 15:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.