3°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 96%

Вітер: 7 km/h

USD 28.33   EUR 34.43
Новини 24

Як у Кам’янському Різдво святкували

7 січня на майдані Петра Калнишевського театралізованою виставою та виступом столичного колективу «Джерела» і дніпровського гурту «Вертеп» завершився перший у місті різдвяний марафон. Тривав він із 25 грудня, щоденно на сцені виступали колективи від різних релігійних конфесій. Участь же у заключній виставі взяли секретар міської ради Олександр Залевський та народний артист України Юрій Маліков.

Ініціаторами проведення у Кам’янському різдвяного марафону стали представники релігійних громад. За підтримкою звернулися до міського голови Андрія Білоусова. Так стартували світлі дійства, які тривали на центральній площі протягом двох тижнів.

На сцені цього вечора виступили актори-професіонали, аматори, творчі колективи, переселенці з окупованих територій, волонтери та навіть секретар міської ради Олександр Залевський, який виконав одну із ролей.

«Вітаю кам’янчан та всіх наших гостей із великим святом Різдва Христового! Впевнений: як у сьогоднішній виставі відбудеться перемога добра над злом, так і ми в Україні зможемо вигнати всіх Іродів та навести лад, побудувати чудову, заможну країну», – сказав Олександр Залевський.

На сцені розігрувалася всім добре знайома історія народження Ісуса Христа. Тут можна було побачити царя Ірода у виконанні народного артиста України Юрія Малікова, волхвів і янголів. Окрасою заходу стали виступи гуртів з Києва та Дніпра – «Джерела» та «Вертепу» відповідно.

Репетиції тривали протягом кількох тижнів. Більшість ролей у вертепі виконали парафіяни Української греко-католицької церкви. Проте цього дня кам’янчан вітали представники чи не всіх місцевих християнських конфесій. Адже народження Спасителя – для всіх однаково значиме свято незалежно від віросповідання. У захваті від побаченого та почутого залишився кожен, хто завітав на площу.

«Різдво Христове – світле свято народження нашого Спасителя, який прийшов очистити нас від гріхів, врятувати цей світ. Такі заходи, як наш різдвяний марафон, дуже важливі для виховання юного покоління, для нашої духовності, соціального розвитку. Тому щиро сподіваюся, що вони стануть у Кам’янському доброю традицією», – наголосив радник міського голови з питань зв’язків із громадськістю Руслан Бондаренко.

Останнє редагування Вівторок, 09 січня 2018 15:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.