19°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 64%

Вітер: 25 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

Як у літню спеку користуватися холодильником і не витрачати зайвої електрики?

8 серпня 120 років тому було запатентовано холодильник. «Дніпровські енергетичні послуги» діляться порадами, як охолоджувати їжу і напої та заощаджувати на електроенергії.

Фахівці компанії-постачальника постійно консультують споживачів з питань енергоефективності. Холодильник – чи не єдиний прилад, який працює в оселі 24/7. Щоб зменшити суму в платіжці за світло, важливо серйозно підійти до вибору і розташування побутової техніки:

  • встановлюйте холодильник на відстані від плити й обігрівачів – в іншому випадку для роботи прилад витрачатиме більше електроенергії;
  • ідеальне місце для холодильника – біля внутрішньої стіни кімнати, але не впритул;
  • при купівлі звертайте увагу на клас енергоефективності: побутова техніка класу «А» або «А+» дозволяє зменшити споживання енергії на 30–50% в порівнянні з приладами класу «В».

Допоможуть заощадити й правильне використання та обслуговування:

  • ставте у холодильник їжу, охолоджену до кімнатної температури, а не гарячу, тільки-но зняту з плити;
  • не залишайте дверцята відчиненими надовго;
  • стежте, щоб температура на кухні не перевищувала +30 градусів (в ідеалі +18–20): через спеку холодильник споживає вдвічі більше електроенергії;
  • перевіряйте ущільнювач на дверцятах, щоб він не був зношений, у разі потреби замініть на новий.

Холодильник не належить до найбільш енергоємних приладів. Але цей «трудівник» підключений до мережі цілодобово. Перехід на «нічний» тариф дозволяє сплачувати удвічі менше за роботу холодильника з 23:00 до 7:00.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.