2°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 63%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Як уникнути «літньої» застуди

Кондиціонери, перепади температури повітря, крижані напої. Усе це сприяє виникненню застуди навіть у найспекотніші літні місяці. Як вберегтися, розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Застуда – недуга не тільки холодної пори року. У спеку підхопити хворобу простіше простого. Аби не пролежати в ліжку замість літніх пікніків та поїздок, слід дотримуватися простих правил», – наголосили в департаменті.

Сприяє проникненню вірусів до організму кондиціонер, адже він висушує слизову оболонку носа. До того ж, зазвичай перепад температури між вулицею та кондиційованим приміщенням – щонайменше 10 градусів. Це шкодить організму, наголосили лікарі. Температуру слід виставляти так, аби різниця не перевищувала 7 градусів. Варто уникати протягів.

«Крижані напої охолоджують лише ненадовго, натомість можуть призвести до ангіни. Тож краще не пити воду прямо з холодильника. А ще – зачекати, доки трохи підтане морозиво», – додали в департаменті.

Не варто й довго купатися у холодній воді, а після виходу на берег слід добре витертися рушником та перевдягтися у сухий купальник. Це дозволить уникнути хвороб сечостатевої системи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.