1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 44%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 30.93
Новини 24

Як вітали металургів Кам'янського

Урочисті збори з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості відбулися 14 липня в актовому залі інженерного корпусу ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Привітати металургів підприємства з професійним святом від імені обласної влади приїхав радник голови облради Віктор Сергєєв, який вручив Почесний знак голови Дніпропетровської обласної ради начальнику управління залізничного транспорту ДМК Сергію Слабоусу.

«Весь регіон, вся Україна з нетерпінням чекають, коли запрацює ДМК. Адже близько 30-40% всього чавуну і сталі в країні виробляється саме на вашому підприємстві. Та й найбільш інноваційні технології в металургійній галузі регіону теж впроваджуються у вас, на ДМК. Так що у вас попереду велике майбутнє!» – сказав Віктор Сергєєв.

Від імені керівництва міста і міської громади привітати металургів з їх галузевим святом прибув Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

«Металургія – не просто провідна галузь країни, вона – основа добробуту нашого міста. Місто без ДМК існувати не може, останні події підтвердили ще раз цей факт. Тому бажаю вам не тільки стабільно працювати, а й нарощувати виробництво – на благо всіх кам'янчан і за нашої підтримки», – сказав міський голова.

Нагрудний знак «За заслуги перед містом» Андрій Білоусов урочисто вручив начальнику управління мотивації та організації праці підприємства Ірині Медведєвій. Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» він нагородив інженера управління мотивації та організації праці Тетяну Виноградову, електрогазозварювальника цеху ремонту металургійного устаткування ремонтно-сервісного центру Сергія Кривка та заступника начальника електроенергоремонтного цеху ремонтно-сервісного центру В'ячеслава Прокопенка.

Голова ППО «Металургів» Олег Нагорний зазначив у своєму привітанні, що День металургів – так само, як і День міста, дуже важливе свято. Він вручив дипломи переможців тим, хто в нинішньому році став першим у традиційних профспілкових оглядах-конкурсах.

Голова ППО «Металістів» Микола Колючий побажав колективу стабільності й добробуту, вручив від імені Конфедерації вільних профспілок дипломи «За принципову життєву позицію» п'ятьом членам профспілкової організації.

На завершення урочистої частини генеральний директор комбінату Олександр Подкоритов сказав: «Я дякую всім, хто виходить зараз працювати, готувати агрегати комбінату до запуску, щоб згодом виводити їх на технологічні параметри та налагоджувати виробництво. Усім бажаю максимально швидко, ефективно та безпечно, з позиції охорони праці, запустити підприємство. Зі святом! Давайте працювати!».

 

Джерело: Офіційний сайт Кам`янської міської ради

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.