19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 7 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Як здійснюється реєстрація та обслуговування безробітних у період карантину

На час карантину особистий прийом громадян у центрах зайнятості обмежено. Одночасно в місцях надання послуг не може перебувати понад 10 осіб, повідомляють у Державному центрі зайнятості.

Усі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними способами дистанційної комунікації.

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви та документи у скриньку для кореспонденції, розташовану при вході до центру зайнятості, або ж через електронну пошту центру зайнятості.

Після подання документів чекайте відповіді центру зайнятості.

На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів.

Допомога по безробіттю нараховується без відвідування безробітним центру зайнятості, у разі підтвердження ним по телефону наміру перебувати на обліку та отримувати допомогу по безробіттю й інші соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

Фахівці центрів зайнятості продовжують підбирати для безробітних підходящі вакансії, пропонують підібрану роботу та проводять попередні узгодження з роботодавцями.

Пам’ятайте, що після закінчення дії карантину необхідно у 10-денний термін відвідати центр зайнятості та надати оригінали документів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.