9°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 40%

Вітер: 11 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Як жителі Дніпра знищують власне місто

У 2018 році в Дніпрі багато що змінилося: на вулицях з'явилися сучасні зупинкові комплекси, у дворах замінили старі сміттєві баки, а на проспектах встановили нові урни. Багатьом жителям міста «обновки» не дають спокою: протягом минулого року знищено понад 800 баків і 100 урн.

Про те, скільки міського майна вдалося знищити вандалам, написав на своїй сторінці в «Facebook» заступник міського голови Михайло Лисенко, повідомляє «Інформатор».

За словами посадовця, торік у Дніпрі розбили 11 нових зупинок і 14 світлофорів, знищили 123 металеві урни, вкрали 93 дорожніх знаки та пошкодили 22 тролейбуси. Крім того, вандали регулярно псували сидіння у вагонах метро і нових тролейбусах, ламали лави та ліфтові кабіни.

«Ось скажіть, є настрій після такого витрачати свої сили і нерви, щоб змінити місто? Скажу так – є. Але у мене питання до деяких. Скажіть, люди, чому ви такі скоти? Ви хоч якоюсь частиною вашого мозку розумієте, що це все куплено за ваші гроші?» – написав на своїй сторінці Михайло Лисенко.

Заступник міського голови також виголосив позитивні підсумки: за його словами, торік зафіксували 32 випадки розкрадання ліфтового обладнання і 49 – люків, що в кілька разів менше, ніж у попередньому році.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.