8°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 47%

Вітер: 11 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

Як змінився терцентр Дніпровського району

Міський голова Андрій Білоусов побував із робочим візитом у територіальному центрі Дніпровського району. Там очільник міста перевіряв результати нещодавніх ремонтних робіт. Разом з головою адміністрації району та директором центру оглянули будівлю і оновлені приміщення.

Територіальний центр Дніпровського району протягом року обслуговує півтори тисячі громадян. Щоденно тут перебувають близько 40 людей похилого віку. Для відвідувачів складено зручний графік, а умови у центрі майже санаторні. Діє кімната аромотерапії, пенсіонери займаються гімнастикою, є кімнати відпочинку, гостьові зали для спільної творчості.

У 2018 році Дніпровський терцентр став переможцем у Конкурсі проектів «Ініціативи із застосуванням принципів універсального дизайну та доступності». Спільними зусиллями Німецької корпорації GIZ, Програми розвитку ООН та міської влади стало можливим оновити застарілу будівлю за всіма сучасними вимогами.

У терцентрі були замінені усі вікна, відремонтовано зношену підлогу, здійснено капітальний ремонт центрального входу з будівництвом заливного бетонного і складного пандуса, елементів зручності для осіб з вадами опорно-рухового апарату, обладнано та відремонтовано санвузли.

Останнє редагування Четвер, 05 вересня 2019 12:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.