18°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 68%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Які фото не можна розміщувати в соцмережах: поради правоохоронців

Дуже часто соцмережі стають провідником. Адже через умовні десять рукостискань можна знайти потрібну вам людину. Але не завжди добрі наміри можуть привести до таких же наслідків, передає «Наше місто».

Наприклад, якщо ви знайшли чиїсь документи, то виникає бажання зробити фото і виставити в соціальних мережах – великий потік людей, і хтось обов'язково впізнає свого знайомого. Але так чинити категорично не варто!

«Не виставляйте в соцмережах фотографії знайдених чужих документів, паспортів, водійських прав, свідоцтв про народження! Ви не допоможете таким чином людині, тільки гірше зробите! Адже ці фото використовують шахраї. Цілком імовірно, що після вашого посту «Давайте перевіримо силу Інтернету і допоможемо знайти власника загубленого паспорта!» до власника документа через рік-два постукають у двері представники, скажімо, банку, і пред'являть суму боргу за кредитом або договір купівлі цієї ж квартири та рішення суду на виселення!» – коментує командир роти старший лейтенант Сергій Людвік.

У разі, якщо ви знайшли загублені документи, алгоритм дій такий: дзвінок на спецлінію «102», виклик наряду, передача в руки екіпажу. Другий варіант – піти до відділу поліції району, де знайдено документи, і передати їх черговому.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.