14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

На 9 жовтня призначено чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Загалом до порядку денного увійшли вісім блоків питань.

На початку засідання членам виконавчого комітету належить затвердити мережу закладів освіти Кам’янського на 2020–2021 навчальний рік, визначити величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за липень–вересень 2020 року.

Наступні питання підготовив департамент економічного розвитку міської ради. Це – встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з її постачання комунальному підприємству «Кам’янська теплопостачальна компанія», а також ухвалення цін на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам.

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради вніс питання про планування діяльності виконавчих органів міськради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Традиційно до черги денної увійшли проєкти рішень про внесення питань на розгляд наступної сесії Кам’янської міської ради, про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності, про нагородження, а також низка житлових питань.

Останнє редагування Понеділок, 05 жовтня 2020 16:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.