11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні?

На наступну середу, 16 грудня, призначено чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Загалом до порядку денного увійшли вісімнадцять блоків питань.

Черга денна почнеться з розгляду проєкту рішення міської ради «Про бюджет Кам’янської міської територіальної громади на 2021 рік». Далі члени виконкому перейдуть до питань, підготовлених департаментом економічного розвитку міської ради: Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста і фінансових планів комунальних підприємств Кам’янського на 2021 рік.

Серед інших важливих проєктів – коригування тарифів на теплову енергію та послуги з її постачання Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Кам’янська теплопостачальна компанія» та Акціонерного товариства «Дніпровська ТЕЦ».

На засіданні належить ухвалити план роботи виконкому на наступний рік та затвердити Регламент виконавчих органів міської ради VІІІ скликання.

Також виконавчий комітет розгляне питання щодо прогнозу бюджету Кам’янської міської територіальної громади на 2022–2023 роки, внесення проєктів рішень на розгляд сесії міськради, нагородження колективу Кам’янського центру зайнятості тощо. Крім цього, буде розглянуто низку змін до раніше ухвалених рішень виконкому в різних сферах життя міста.

Завершить чергу денну блок соціальних і житлових питань.

Останнє редагування П'ятниця, 11 грудня 2020 16:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.