1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

На 24 лютого призначено чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Загалом до порядку денного увійшли тринадцять блоків основних питань, а також низка додаткових.

На початку засідання членам виконкому належить розглянути підсумки виконання міського бюджету за 2020 рік, затвердити план заходів на 2021 рік щодо наповнення міського бюджету, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, а також план заходів щодо організації виконання міського бюджету в поточному році.

Далі буде взято до відома інформаційну доповідь «Про результати діяльності спостережної комісії при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради протягом 2020 року».

Внести на розгляд сесії Кам’янської міської ради VІІІ скликання передбачається 45 проєктів рішень.

Також на затвердження виконавчого комітету виноситься Порядок надання послуг безоплатного зубного протезування пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету на 2021 рік.

Виконком розгляне проєкти рішень про внесення змін до фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності – «Містшляхсервіс», «Парки Кам’янського» та «Добробут» – на 2021 рік. Крім цього, внести зміни планується до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

На розгляд також будуть представлені питання про зміни до регламенту виконавчих органів міської ради, до складу низки комісій міськради, опікунської ради при виконкомі тощо. Зміни до рішення про організацію громадських робіт передбачають уточнення переліку роботодавців та основних розпорядників коштів.

До переліку питань з обмеженим доступом згідно з порядком денним увійшли: затвердження списку сімей, які потребують відселення з непридатного для проживання будинку на вулиці Миколи Лисенка, 69; рішення про притягнення громадян до адміністративної відповідальності; низка житлових питань, а також численні проєкти рішень, підготовлені службою у справах дітей міської ради.

Останнє редагування Понеділок, 22 лютого 2021 14:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.