Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

До черги денної засідання виконавчого комітету міської ради, яке призначене на 24 липня, увійшли п’ятнадцять блоків питань.

Зокрема, члени виконкому розглянуть питання про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств Кам’янського в осінньо-зимовий період 2018–2019 років та затвердять заходи з підготовки ЖКГ міста до роботи в прийдешній осінньо-зимовий період.

На засіданні належить ухвалити фінансовий план нового комунального підприємства «Транспорт» на 2019 рік та встановити тарифи на послуги міського трамваю, що надаються цим підприємством. Вартість проїзду пасажирів передбачається залишити на нинішньому рівні – 3,50 грн.

Традиційно будуть розглянуті питання про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності, про нагородження міськими відзнаками, про внесення на наступну сесію міськради проектів рішень.

Передбачається створити уповноважені оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом, Дніпровського, Заводського та Південного районів міста.

Тимчасовий мораторій на розміщення рекламних засобів у Кам’янському планується продовжити ще на рік.

Також передбачається доповнити заходи Комплексної програми підтримки демобілізованих учасників АТО. Відтепер вони поширюватимуться і на бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Останнє редагування Четвер, 18 липня 2019 14:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.