27°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

На 27 листопада заплановано наступне засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. До черги денної увійшли дев’ять блоків питань.

На початку засідання члени виконкому розглянуть підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міськради підготував два питання: про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік та про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

До черги денної увійшли й проекти рішень про нагородження міськими відзнаками, затвердження фінансових планів низки комунальних підприємств, перебування вихованки у дитячому будинку сімейного типу.

Блок питань стосуватиметься сфери комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно. Серед проектів рішень – затвердження акта міської комісії з обстеження житлових будинків та приміщень на предмет придатності для проживання, а також надання жилої площі та видача ордера.

Крім цього, виконком розгляне житлові питання, підготовлені адміністраціями Дніпровського та Південного районів міста.

Останнє редагування П'ятниця, 22 листопада 2019 15:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.