0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 5 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

На найближчу середу, 26 червня, призначено засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Загалом до черги денної увійшли 12 блоків питань.

На початку засідання буде взято до відома інформаційну доповідь про екологічний стан Кам’янського та хід виконання Екологічної програми міста на 2016–2020 роки. Далі члени виконкому розглянуть питання про організацію матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Погодять низку проектів рішень, що вносяться на сесію міської ради.

Наступні питання стосуватимуться нагородження міськими відзнаками та притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності. Також передбачається внесення змін до фінансового плану Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 на поточний рік.

Службою у справах дітей міської ради підготовлено рішення про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу. Низку житлових питань внесли на розгляд виконкому адміністрації Дніпровського, Заводського та Південного районів міської ради.

Будуть розглянуті й питання про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами та проведення демонтажу рекламних засобів у Кам’янському.

Низку проектів підготував департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради. Серед цих питань – утворення комісії з питань визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, а також затвердження акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу спеціалізованої медико-санітарної частини №8 з державної власності у власність територіальної громади міста.

Останнє редагування П'ятниця, 21 червня 2019 10:20

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.