26°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 32%

Вітер: 21 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

До черги денної засідання виконавчого комітету міської ради, яке призначене на 27 червня, увійшли 12 блоків питань.

На початку засідання члени виконкому розглянуть проекти рішень, підготовлені департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради: про визначення виконавців робіт зі встановлення індивідуального електроопалення у житлових будинках Кам’янського та про внесення змін до правил приймання стічних вод у системи централізованого водовідведення міста.

Фінансове питання порядку денного буде стосуватися перерахування у 2018 році коштів субвенції з міського бюджету до державного бюджету. Також передбачається внести зміни до фінансових планів комунальних підприємств «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» та «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802».

Адміністрації районів міста підготували житлові питання: взяття на облік мешканців, які потребують поліпшення житлових умов, надання громадянам житлової площі у гуртожитках тощо.

Рішенням виконкому передбачається внести зміни до переліку роботодавців, які забезпечать громадські оплачувані роботи для учнів і студентів міста під час літніх канікул та у вільний від навчання час.

Проекти рішень служби у справах дітей міськради стосуються перебування дітей у прийомних родинах і дитячому будинку сімейного типу. Управління соціального захисту населення Заводського району порушить клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом мешканкам міста.

Низку питань підготували департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради.

Крім цього, виконком розгляне проект рішення про нагородження міськими відзнаками.

Останнє редагування Субота, 23 червня 2018 11:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.