10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на грудневому засіданні

На 18 грудня призначено чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Загалом до порядку денного увійшли тринадцять блоків питань.

Членам виконавчого комітету належить підтримати проєкти рішень міської ради про бюджет Кам’янського і Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік, ухвалити план роботи виконкому на наступний рік, затвердити фінансові плани комунальних підприємств міста.

Наступне питання стосуватиметься тарифів на послуги міського трамваю, що надаються комунальним підприємством «Транспорт». Вартість проїзду передбачається встановити в розмірі 4 гривень.

Виконком має затвердити Бюджетний регламент міського бюджету Кам’янського, внести проєкти рішень на розгляд сесії міськради VІІ скликання.

Питання про внесення змін і доповнень до програм підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих внесло до черги денної управління соціальної політики міської ради. Також виконком порушить клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Маховій Таїсії Валеріївні.

Низку проєктів рішень підготували департамент муніципальних послуг та регуляторної політики, служба у справах дітей, відділ реклами міської ради. Крім цього, буде розглянуто житлові питання, підготовлені адміністрацією Південного району, і питання про надання жилої площі та видачу ордера.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.