8°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 62%

Вітер: 26 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Які питання розглянуть на черговій сесії Кам’янської міської ради?

22 квітня секретар міської ради Олександр Залевський провів брифінг напередодні чергової сесії Кам’янської міської ради. На розгляд 32-ї сесії VII скликання внесені 38 планових та 8 додаткових питань.

10 планових питань підготовлені департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради. Серед них – внесення змін до відомостей центрів первинної медико-санітарної допомоги. У зв’язку з впровадженням медичної реформи ці заклади будуть очолювати не головні лікарі, а генеральні директори, які призначаються на конкурсній основі.

Розглядатимуть на сесії питання про внесення змін до рішення про міський бюджет на поточний рік. Це обумовлено тим, що видатки міського бюджету збільшаться за рахунок коштів державного бюджету.

Низку питань на сесію підготував департамент житлово-комунального господарства та будівництва міськради. Серед них – питання про затвердження програми обладнання житлового фонду Кам’янського приладами обліку теплової енергії та водопостачання.

Департамент з гуманітарних питань міської ради підготував на розгляд депутатів 11 питань. Більшість із них стосується виконання Закону України про освіту. Зокрема, це внесення змін до відомостей про середні загальноосвітні школи. Так три школи Кам’янського – № 6, № 8 та № 12 – набудуть статусу гімназії, де навчання проводитиметься тільки до 9-го класу.

Також пропонується внести зміни до програми соціального захисту населення – зокрема, утворити в місті безкоштовну послугу «соціального таксі» для людей з обмеженими можливостями, щоб вони мали змогу комфортно дістатися лікарні чи соціальних служб.

«На виконання запиту від депутатської фракції «Свобода», що був підтриманий депутатами на минулій сесії, на базі двох територіальних центрів Дніпровського та Південного районів, які обладнані спеціалізованими автомобілями, людям з обмеженими фізичними можливостями надаватиметься така послуга, як «соціальне таксі». Сподіваюся, що вже з 1 червня ми це запровадимо», – сказав Олександр Залевський і подякував депутатам за підтриману ініціативу.

Наприкінці брифінгу секретар міської ради звернувся до кам’янчан із закликом активно долучатися до вирішення важливих для міста питань.

«Я завжди виступав за те, щоб люди вільно мали доступ на сесію міської ради. За наявністю паспорта долучайтеся, приходьте, будьте свідомими, обізнаними та впливовими», – наголосив Олександр Залевський.

Сесія відбудеться в четвер, 25 квітня, о 10.00.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.