3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 8 km/h

USD 24.37   EUR 27.03
Новини 24

Які питання розглянуть на останній цьогорічній сесії Кам’янської міськради

21 грудня депутати Кам’янської міської ради зберуться на чергове засідання. Остання сесія року включає 31 основне та 25 додаткових питань (їх значна кількість пов’язана із перенесенням дати пленарного засідання на день раніше). 17 грудня секретар міськради Олександр Залевський на брифінгу для місцевих ЗМІ розповів про головні проекти рішень, які будуть розглянуті вже цієї п’ятниці.

«Основні питання, які виносяться на останню сесію, – це, звісно, міський бюджет і програми розвитку різних галузей міського господарства на наступний рік», – наголосив Олександр Залевський.

Як повідомила присутня на брифінгу директор департаменту фінансів міської ради Лариса Шевченко, кардинальних змін у бюджеті на 2019 рік не передбачається. Адже основні чинники, які впливають на бюджет – податки і збори – залишаються на тому ж рівні. Доходи загального фонду міського бюджету заплановані у сумі 2 млрд 528 852 тисячі гривень, видатки – 2 млрд 357 261 грн.

Також на чергову сесію виносяться питання про зміни до бюджету на поточний рік та звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

Депутатам пропонується розглянути і низку міських програм. Це, зокрема, програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік; енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів; розвитку культури; розвитку транспортного комплексу; Екологічна програма; програма розвитку цивільного захисту; програма «Шкільний автобус» та інші. Також на засідання будуть винесені проекти рішень щодо програм підтримки низки комунальних підприємств.

Депутатам пропонується розглянути питання про фінансову підтримку закладів охорони здоров’я (в межах реалізації медичної  реформи), програму підтримки міського центру планування сім’ї та репродукції людини, а також виділення коштів комунальному підприємству «Тепломережі» на погашення заборгованості. Також серед питань порядку денного – надання згоди на прийняття у комунальну власність державного пакету акцій АТ «Дніпровська ТЕЦ». За словами Олександра Залевського, у керівництва міста є плани стосовно модернізації підприємства, зокрема, переведення ТЕЦ із газу на вугілля за рахунок інвестиційних коштів. Розглянуть депутати і зміни до міської програми децентралізації опалення.

Крім цього, на пленарне засідання виноситься кілька депутатських запитів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.