23°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Яким буде туристичний сезон-2020 для кам’янчан?

Чи є шанси цього року вирушити за кордон? Що вимагається від туристів? Які обмеження чекають у таких бажаних готелях? Про все це запитаємо у досвідченого туроператора Кам’янського. Розповідає директор туристичного агентства «Босфор-тур» Олена Данильченко.

Як зазначає директор, українські готелі відчинили свої двері для подорожуючих 22 травня. Із 1 липня очікується й початок сезону закордонних подорожей, який, проте, обіцяє бути складним. Виникає дуже багато запитань: як саме працюватимуть готелі, чи отримають туристи ті послуги, на які очікували. Однозначної відповіді на ці запитання немає, тим часом сезон має початися вже за кілька днів. Зокрема, з 1 липня туристів готова прийняти Албанія, з 7 липня – ОАЕ.

До Туреччини та Єгипту чартерні рейси плануються теж із 1 липня. Саме ці країни є найбільш популярними серед українців та розробили безпечні протоколи для відвідування туристами: температурний скринінг, вибіркове тестування на коронавірус з подальшою обсервацією в разі позитивного результату і т. ін. Особливої актуальності набули й спеціальні страхові поліси, розроблювані страховими компаніями. Тобто подорожувати туристам можна, але з урахуванням усіх цих реалій.

Якщо людина забронювала путівку заздалегідь, а вона виявилась скасованою через карантин, не варто хвилюватися: гроші не пропадуть. Вони залишаться на рахунку, і після поновлення політної програми кожен турист зможе скористатися коштами. Тим же, хто однозначно бажає повернути свої гроші, доведеться зачекати. Кошти вже були перераховані в авіакомпанії та готелі, тож механізм повернення спрацює не скоро. Але в такій ситуації можна скористатися перебронюванням туру на інші дати чи напрямки, які допоможе підібрати туроператор.

Ситуація змінюється постійно, тож для допомоги туристам Міністерство закордонних справ розробило інтерактивну карту, де можна переглянути чинні правила в’їзду до тієї чи іншої країни. Обстановку із захворюваністю на коронавірус в Україні та інших країнах світу регулярно публікує Міністерство охорони здоров’я.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.