14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Юні кам’янчани отримали стипендії за успіхи в навчанні

26 червня у Центральному парку Кам’янського відбулося урочисте вручення стипендій виконкому міської ради дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які відмінно навчаються та беруть активну участь в громадському житті.

Такі стипендії в місті започатковані в 1997 році. За понад двадцять років їх отримали більше 400 обдарованих дітей. Цього року 17 учнів різних закладів освіти одержали грошове заохочення та приємні подарунки. Їх особисто вручив міський голова Андрій Білоусов.

«Розумію, наскільки це важка праця – добиватися таких високих результатів у навчанні. Бажаю вам успіху, досягнення поставленої мети, а також – гарно відпочити на літніх канікулах, аби набратися сил для нових здобутків», – сказав міський голова.

Секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський також привітав дітей з успіхами та побажав не зупинятись на досягнутому.

«Ці сімнадцять дітей заслуговують бути прикладом для інших та отримати грошову допомогу, яка точно буде не зайвою», – зазначив секретар міськради.

Вдячні стипендіати наголошують – ця нагорода стане для них незабутньою.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.