24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Юний кам’янчанин переміг на регіональному конкурсі дизайн-проектів

Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету підбила підсумки ІІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд-2020».

Тематика цьогорічного конкурсу – «Краса за моїм вікном». Характерною його особливістю, за одностайним визначенням журі, стало значне підвищення якості робіт та їх відповідності заявленим номінаціям. Окрім цього, вже традиційно конкурс вийшов далеко за межі регіонального, прийнявши до розгляду роботи юних дизайнерів не тільки з регіону (Кривий Ріг, Кам’янське, Покров), але й з Бердянська (Запорізька обл.) та Зінькова (Полтавська обл.).

Конкурсна тема розкривалася у п’яти номінаціях за різними віковими категоріями: молодша група – 7–9 років; середня група – 10–14 років; старша група – 15–18 років.

Одним із переможців конкурсу став учень Кам’янської дитячої художньої школи імені І.Г. Першудчева Антон Харітонов (викладач Харітонов І.О.), який здобув І місце в номінації «Арт-інженерія» (група 15–18 років) з роботою «Проект реконструкції вул. Медичної м. Кам’янського».

Організатори щиро вітають переможців цьогорічного конкурсу та бажають їм подальших творчих успіхів у галузі дизайну.

Останнє редагування Неділя, 10 травня 2020 19:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.