-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Юний програміст із Кам’янського став призером конкурсу «Майбутнє України»

Відбувся фінальний етап ХІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Четверо вихованців Дніпропетровського відділення МАН здобули призові місця. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Юні науковці області показали високі результати на загальнонаціональному рівні. Вони представили свої інноваційні проєкти у галузях екології, електроніки, приладо- та машинобудування, робототехніки, інформаційно-телекомунаційних систем, – зазначили у департаменті. – Дніпропетровщину представляли семеро учнів регіонального відділення Малої академії наук. Четверо з них отримали призові місця. Церемонію оголошення результатів провели онлайн».

Конкурс проходив у два етапи. На обласний подали 28 індивідуальних проєктів. За рішенням журі до фіналу потрапили сім кращих наукових розробок.

Учень 11 класу Дніпровського ліцею інформаційних технологій Артем Кисельов здобув перше місце в номінації «Технічна творчість та винахідництво». Хлопець розробив мобільний автономний пристрій для діагностики гострих респіраторних захворювань.

«Срібло» взяв 11-класник Кам’янського технічного ліцею ім. Анатолія Лигуна Нікіта Андрушко. Він презентував проєкт «Розробка власної гри за допомогою 3-D двигуна «Unity» та мови програмування C#».

Відзначили також ученицю 10 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею за дослідження властивостей інгібіторів корозії, створених на основі рослинної сировини. 11-класнику цього ж ліцею Артему Аванесову присвоїли третє місце. Юнак створив пристрій для регенерації тепла стічних вод, який до того ж має систему моніторингу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.