18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

З якого віку дітям можна грати на планшеті?

Зараз є комп’ютерні ігри навіть для однорічних малят. Тому лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський розповів, з якого віку можна грати на планшеті.

«Якщо дитина використовує гаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя, швидше за все, це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, призводити до травматизму й так далі», – наголосив він на своїй сторінці в Instagram.

Також лікар вказав на інший момент: коли треба бігати, стрибати, скакати, в результаті чого формується рухова система, ростуть легені, серце, а судини навчаються адаптуватися до постійно мінливої фізичної активності, дитинча сидить і дивиться на мерехтливий екран.

«До чого це призведе, не знає ніхто. Ви й ваші діти – заручники грандіозного експерименту», – наголосив Комаровський. Як лікар він категорично проти комп’ютерних ігор до дворічного віку. Далі є стандартне правило, якого батькам шалено складно дотримуватися, – не більше двох годин екранного часу на добу, зазначив доктор.

«Пам’ятайте: мама як розвивальна гра набагато корисніша. Тато, який разом з дитиною будує з кубиків будиночок, у тисячу разів крутіший, ніж будь-який гаджет. Але татові легше уткнути однорічну дитину в мультики, а самому відпочивати. Це неправильно. Зрештою, ви ж добровільно зробили дітей, тепер давайте займайтеся ними», – підсумував лікар.

Джерело: УНІАН

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.