17°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 69%

Вітер: 23 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

За носіння тоталітарної символіки можна потрапити за ґрати, – МВС

В Україні до охорони правопорядку під час заходів до Дня Перемоги будуть залучені понад 16 тисяч поліцейських. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Він розповів, що 8 та 9 травня поліція працюватиме в посиленому режимі цілодобово. Зокрема, громадський порядок охоронятимуть 16,6 тисяч поліцейських, 7 тисяч рятувальників, 6 тисяч прикордонників, 2,3 тисячі нацгвардійців, а також буде задіяно 2 тисячі одиниць спецтехніки. Також у черговому режимі працюватиме вибухотехнічна служба та слідчо-оперативні групи, які будуть готові негайно реагувати та ситуацію. В цілому, за його словами, заявки подано на понад 1,2 тисяч заходів, у яких візьмуть участь більше 600 тисяч учасників.

Окрім того, він закликав громадян України, які прийдуть на масові заходи, не приносити радянську символіку, зокрема, державні символи СРСР та союзних республік, а також нацистської Німеччини, комуністичну символіку і символіку націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, портрети очільників Компартії та вищих державних органів СРСР, комуністичні та нацистські гасла та цитати. Він наголосив, що не варто також демонструвати назви населених пунктів, вулиць, площ тощо, пов’язаних з прізвищами і псевдонімами партійного та радянського керівництва СРСР, окрім того, публічно співати гімн СРСР і радянських республік. Шкіряк зауважив, що за демонстрацію комуністичної і нацистської символіки передбачено кримінальну відповідальність, а за публічне використання, носіння георгіївської стрічки – адміністративну відповідальність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.