-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

За останні півтора року в лікарнях Кам’янського капітально відремонтували 9 лікувальних відділень

10 листопада в Камянському після капітального ремонту відкрили онкологічне відділення 9-ї міської лікарні. Медзаклад із перевіркою відвідав міський голова Андрій Білоусов.

У ході робіт у відділенні, яке розташоване на 2-му поверсі та розраховане на 45 ліжок, відремонтували всі палати і маніпуляційні, встановили нові склопакети, замінили всі комунікації та сантехніку, встановили водонагрівачі, нові меблі та побутову техніку. Це єдине спеціалізоване відділення для лікування онкологічних хворих.

За словами медиків, затребуваність цього відділення неможливо переоцінити. На рік тут проходить лікування понад 1700 хворих, приїжджають жителі найближчих сільських районів і міст. Іноді пацієнтам доводиться лікуватися тут досить тривалий час, тому їх перебування в комфортних умовах – один із шляхів до якнайшвидшого одужання.

Паралельно на першому поверсі міської лікарні № 9 за кошти державного бюджету ведеться капітальний ремонт приймального відділення та вхідної групи. У рамках реалізації проекту вже в наступному році 9-та лікарня отримає не тільки сучасний ремонт, але й максимальний пакет медичного лікувального та діагностичного обладнання.

«З 1987 року, як був побудований цей корпус, тут жодного разу не проводилися капітальні ремонти. Тільки в цій будівлі ми капітально відремонтували 2-й, 3-й і 4-й поверхи. На даний момент ми готуємо проектно-кошторисну документацію на ремонт 6-го поверху. Його ми візьмемо в роботу у наступному році. Усього за останній час ми капітально відремонтували 9 відділень наших міських лікарень, ще 3 відділення перебувають у процесі капремонту. У найближчі пару років ми плануємо капітально відремонтувати всі відділення в лікарнях нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.