-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

За рік на Дніпропетровщині всиновили 157 дітей

У 2018-му на Дніпропетровщині всиновили 157 сиріт. Тепер діти виховуються в нових українських та закордонних родинах, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Прагнемо, аби всі діти Дніпропетровщини виховувалися у люблячих родинах. На такому праві наголошує і Президент України Петро Порошенко. У 2018-му в області стало на 157 сиріт менше. Їх всиновили, – сказав голова облдержадміністрації. – Малих, які ще не знайшли своїх мам і тат, влаштовуємо у прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу».

Серед усиновлених у 2018-му – 35 дітей до трьох років, решта – діти старшого віку, підлітки. Тепер вони виховуються в українських, італійських, аргентинських, канадських та американських родинах.

Щоб усиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Охочих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити документи.

Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони перебувають під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Нагадаємо, що в Кам’янському на сьогодні функціонує 16 дитячих будинків сімейного типу, 20 прийомних сімей, в яких виховується 134 дитини.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.