26°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 5 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

За свята на Дніпропетровщині до наркодиспансеру потрапила 141 особа

За час святкування Нового Року і Різдва до обласного наркодиспансеру було госпіталізовано 141 людину. Серед них 85 – у стані алкогольного сп’яніння, 56 – наркотичного. Про це на прес-конференції повідомила лікар-нарколог Дніпропетровського наркологічного диспансеру Тетяна Гавриленко.

«Із 1 по 16 січня у нашому лікувальному закладі в центр лікування залежності було госпіталізовано 141 особу. З них для лікування алкогольної залежності звернулися 85 осіб, наркотичної – 56. За минулий час було проведено 258 експертиз та виявлено 10 осіб у стані алкогольного сп’яніння, 16 – наркотичного. Найчастіше люди вживають психостимулятори, які не передбачають уколів, а приймаються інтроназально. Так простіше і швидше досягається стан сп’яніння та ейфорії. Хочу зазначити, що фактів виявлення наркотичного сп’яніння стало більше. Люди вже намагаються не пити за кермом алкоголь, а приймають наркотики і думають, що це не буде помітно поліцейським», – розповіла вона.

Після закінчення святкових днів по допомогу звертається більше людей, ніж у перші святкові дні. Люди припинили святкувати, і стан деяких потребує медикаментозного лікування. Лікар не рекомендує лікуватися домашніми способами, якщо є залежність. Необхідно звернутися до фахівця.

Також Тетяна Гавриленко повідомила, що в цьому році свята пройшли відносно спокійно, без критичних ситуацій і масових бійок у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

gorsovet.com.ua

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.