18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 60%

Вітер: 8 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

За якими тарифами оплачуватимуть електроенергію кам’янчани у 2020 році?

Тарифи на світло оприлюднені на сайті YASNO – постачальника електроенергії у Дніпропетровській області. Зазначається, що після внесення актуальних показань лічильника в Особистому кабінеті сума до сплати буде розрахована відповідно до конкретного тарифу кожного клієнта.

Тарифи на електроенергію встановлюються державою та наразі залишаються без змін.

Базовий тариф діє для населення, що проживає у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у квартирах чи будинках, які у встановленому порядку обладнані електроопалювальними установками, а також для мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:

Власникам багатозонних (дво- чи тризонних) лічильників надається знижка на спожитий обсяг електроенергії в залежності від часу доби.

Як зазначає постачальник, найбільш ефективний спосіб сплачувати менше за електроенергію – встановити двозонний лічильник у складі набору Розумний Watt. Окрім приладу обліку, у наборі також є смарт-розетка і таймер, що вмикає/вимикає електроприлади у потрібний час, а також енергоефективні LED-лампи.

* Коефіцієнт застосовується до діючого тарифу для населення.

**Коефіцієнт потрібно помножити на ставку тарифу.

Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягу споживання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.