21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 42%

Вітер: 18 km/h

USD 27.78   EUR 32.63
Новини 24

За якими тарифами оплачують електроенергію жителі Кам’янського

Як повідомляє компанія-постачальник «Дніпровські енергетичні послуги», кожен споживач може отримати ці дані за своїм особовим рахунком дистанційно у будь-який зручний час: через Особистий кабінет, сторінку постачальника у «Facebook» чи за телефоном контакт-центру.

«Дніпровські енергетичні послуги» проводять нарахування побутовим клієнтам за тарифами, що регулюються державою. Вони єдині для всіх жителів України та наразі залишаються без змін.

Базовий тариф діє для населення, що проживає у місті/селі у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у місті/селі у квартирах чи будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками. Також поширюється на мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення: 

Тариф для багатодітних родин, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн за кВт*год незалежно від обсягу споживання.

Найпростіший спосіб заощаджувати на електроенергії – встановити багатозонний лічильник. Їх власники сплачують менше за електроенергію, використану у певний час доби:

Дізнатися тариф, стежити за власним споживанням та контролювати усі розрахунки жителі Дніпра та області можуть в Особистому кабінеті на сайті «Дніпровських енергетичних послуг». Після внесення актуальних показників лічильника сума до сплати буде автоматично розрахована відповідно до тарифу конкретного споживача.

Отримати консультацію щодо суми у платіжці клієнти також можуть на сторінці електропостачальника у Facebook або за телефоном контакт-центру: (056) 407-22-22 або (067/050) 770-11-55.

Останнє редагування Четвер, 18 липня 2019 16:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.