23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 62%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Засідання виконавчого комітету відбулося в Кам’янському

У Кам’янській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова пройшло чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому ухвалили 10 основних та 12 додаткових рішень.

Лютневе засідання розпочалося з приємної події – вручення Почесних грамот. За активну громадську діяльність на благо розвитку територіальної громади міста Олександр Чернишов вручив відзнаки голові правління ОСББ «Ювілейний-67» Ганні Бондарець та керівнику громадської спілки «Кам’янське об’єднання співвласників житла» Тетяні Ткач.

Далі у ході засідання було прийнято планові питання, підготовлені департаментом фінансів міської ради: про підсумки виконання бюджету за минулий рік,  затвердження плану організації виконання міського бюджету, а також ухвалення заходів щодо його наповнення і раціонального використання коштів у поточному році.

Наступними на засіданні розглянули питання про нагородження міськими відзнаками та про притягнення громадян до адміністративної відповідальності, а також блоки питань від різних структурних підрозділів міської ради.

Ухвалили на засіданні й додаткові проєкти рішень, серед яких – внесення змін до раніше прийнятого рішення стосовно «Школи плавання». Йдеться про додаткові абонементи в басейн, які буде виділено для вихованців спортивних шкіл міста.

Крім цього, одним із прийнятих стало додаткове рішення про доцільність здійснення державно-приватного партнерства проєкту «Модернізація та експлуатація об’єктів комунальної інфраструктури, які належать територіальній громаді м.Кам’янське». Зокрема, воно стосується пропозиції про концесію та реконструкцію за рахунок інвестора об’єктів теплопостачання: котелень, теплотрас, тепломереж та теплових пунктів.

Наприкінці засідання головуючий Олександр Чернишов подякував усім присутнім за ефективну співпрацю.

Останнє редагування Середа, 26 лютого 2020 15:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.