10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

«Здорова молодь – здорова нація»

Айкідо, дзюдо, джиу-джитсу, тхеквондо та карате – цими вихідними на майдані Петра Калнишевського відбувся фестиваль східних єдиноборств «Здорова молодь – здорова нація». У заході взяли участь кількасот кам’янських спортсменів. Показові виступи зібрали чимало глядачів та шанувальників.

Організаторами свята сили та краси виступили комунальний заклад «Спорт для всіх» і очільник міста Андрій Білоусов.

Фестиваль відкрив міський голова, який також є володарем чорного поясу з тхеквондо.

«Я вдячний усім тренерам міста, які вкладають душу і серце в фізичне виховання дітей. Нехай з юних спортсменів, яких ми бачимо тут сьогодні, виростають справжні чемпіони. А ми зі свого боку робили та будемо робити все для розвитку спорту в нашому місті», – сказав Андрій Білоусов.

Єдиноборства з’явилися на землі одночасно з появою людини. Але східні бойові мистецтва від західних відрізнялися поєднанням фізичного розвитку з одночасним розвитком особистості.

Свої вміння демонстрували десятки спортивних колективів, що представляли 15 видів східних єдиноборств – як поширених, так і зовсім екзотичних.

Глядачі від такого різноманіття були у захваті.

За східною філософією, заняття бойовими мистецтвами сприяє зосередженості воїнів та оволодінню рівновагою. А для юного покоління це найкраща альтернатива згубним звичкам та підлітковим кризам.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.