3°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 10 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Жительці Кам’янського потрібна допомога!

29-річна камянчанка Катерина Проніна благає про допомогу.

У липні 2020 року вона звернулася в лікарню зі скаргою на болі в попереку. Була підозра на хворобу нирок, тиждень лікували антибіотиками, але безрезультатно. Пацієнтку відправили на УЗД нирок, під час якого лікар побачив велике утворення в малому тазу і направив до гінеколога.

Гінеколог, подивившись на результати дослідження, поставив діагноз – кіста правого яєчника, тож пацієнтку відправили на лапроскопію. Але під час операції виявилося, що це утворення жодного стосунку до яєчників не має, тому хвору направили ​​до обласного онкоцентру. Там, після обстеження, 10 листопада зробили операцію, видалили утворення і відправили на імуногістохімію. Прийшла відповідь: саркома малого тазу pT2bN0M0.

Довго не могли визначитися з подальшим лікуванням, тому пацієнтці довелося звернутися за рекомендаціями до іншого лікаря, в приватну єврейську клініку JMC. Там відразу призначили обстеження і виявили, що діагноз неповний. На даний момент діагноз такий: екстраскелетна остеосаркома малого тазу ICD-O code 9180/3.

Зараз розпочали перший курс хіміотерапії, планується 4-6 курсів, вартість кожного становить 22 200 гривень.

Катерина просить небайдужих кам’янчан відгукнутися на її біду.

Актуальна картка для допомоги: 5168 7422 3665 3543, Проніна Катерина Володимирівна.

Номер телефона мами: 0978180185, Проніна Ірина Анатоліївна.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.