16°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 53%

Вітер: 23 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

Житловий фонд Кам’янського обслуговує лише КП «Добробут»

Після того, як наприкінці грудня 2020 року була звільнена директор КП КМР «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» Тетяна Щебетова, аварійна і ліфтова служби, а також низка інших організацій, підконтрольних братам-бізнесменам з міста Дніпро, без причини перестали виконувати свої зобов’язання перед містом, незважаючи на чинні договори. Через ряд причин КП «УКОЖФ» було ліквідовано. Із січня 2021 року обслуговування житлового фонду Кам’янського здійснює комунальне підприємство «Добробут».

За час своєї роботи підприємство спільно з бригадами нової аварійної служби виконало близько 10 тисяч заявок жителів. Оперативно усуваються аварійні ситуації, складено план робіт на найближчий період.

Зокрема, виконується ліквідація поривів централізованого теплопостачання, розморожування, ремонт та утеплення труб холодного водопостачання, розповітрювання стояків, прочищення стояків всередині квартир і каналізації в підвалах, виконуються аварійні ремонти з електропостачання квартир, ремонт дощової каналізації. Здійснюється заміна випусків центральної каналізації з підвалів, усунення аварійних ситуацій на шиферних покрівлях, утеплення підвалів, скління сходових маршів, налагоджена робота двірників на дільницях.

Крім того, з міського бюджету на підтримку підприємства «Добробут» виділяється понад 30 мільйонів гривень. За ці кошти виконають заміну водопроводу і каналізації в 100 будинках, де це в першу чергу необхідно, ремонт системи теплопостачання в 120 будинках, буде встановлено 400 загальнобудинкових лічильників теплової енергії, 300 нових під’їзних козирків, 450 дверей на входи в під’їзди і в підвали будинків та багато іншого.

На даний момент КП «Добробут» стабільно працює і ефективно виконує всі зобов’язання з обслуговування житлового фонду міста.

«Шановні мешканці міста! Зараз деякі ЗМІ пишуть замовні статті про нібито відновлення роботи КП «УКОЖФ» і дві платіжки на оплату послуг. Прошу не вірити цим хибним заявам. Ми обіцяли в передвиборчій програмі навести порядок у сфері житлового фонду та обов’язково виконаємо обіцянку. Житловий фонд міста обслуговує тільки КП «Добробут». КП «УКОЖФ» працювати ніколи більше не буде», – сказав профільний заступник міського голови Костянтин Саусь.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.