23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

Зимова рибалка – це небезпечне захоплення

Рибалки продовжують виходити на лід Дніпродзержинських водоймищ, не зважаючи на заборони рятувальної служби і активне танення льоду. Не лякають людей навіть приклади нещасних випадків, які трапляються з рибалками взимку. Ніяк не вражає упертих завсідників зимової риболовлі сумна статистика. З початку року на водоймах Дніпропетровської області зареєстровано 10 нещасних випадків. Загинуло 4 людини, з них одна дитина. Силоміць виганяти когось з льоду рятувальники не мають права, їм залишається тільки ходити і розповідати, що "так робити не можна" і бути готовими до чергового виклику.

З підвищенням температури повітря на всій території України спостерігається танення льодового покриву на водоймах. При таких умовах вихід на лід і рибалка становлять надзвичайну загрозу для життя і здоров'я людей.

Якщо ж ви все-таки провалилися у крижану воду, головне - не панікувати. Швидше розведіть руки, щоб уникнути занурення у воду з головою, і, якщо поруч хтось є, покличте на допомогу. В іншому випадку вибирайтеся самостійно, без різких рухів, тримаючись за краї ополонки.

Автор: Анна Дзьоба

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.