1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 61%

Вітер: 8 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

«Зимові молодіжні ігри» пройшли в Кам’янському

19 лютого на базі комунального закладу «СК «Прометей» у Кам’янському вперше провели спортивно-масовий захід «Зимові молодіжні ігри». Організаторами виступили управління молоді та спорту міської ради і міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь у «Зимових молодіжних іграх» взяли 5 команд: Комерційного технікуму ДДТУ, Економічного коледжу ДДТУ, Придніпровського державного металургійного коледжу, Кам’янського державного енергетичного технікуму та команда Молодіжної ради.

Студенти презентували свої команди, позмагалися у спортивних естафетах та конкурсі капітанів. Усі продемонстрували спритність, креативне мислення і юнацьку завзятість.

Переможцем перших «Зимових молодіжних ігор» стала команда комерційного технікуму. Окрім медалей та дипломів, переможці отримали сертифікати на безкоштовне проведення тематичного заходу в культурно-молодіжному центрі «М.И.Р. HUB». Друге місце посіла команда металургійного коледжу, на третьому – студенти енергетичного технікуму. Їх також відзначили грамотами, медалями та квитками у кіноконцертний зал «Мир».

Яскраві враження своїм виступом подарували всім художні гімнастки дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.