32°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 14 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Зламався лічильник електроенергії: куди звертатись?

Зламався лічильник або є сумніви щодо його справності? Усі питання, пов’язані з технічним обслуговуванням приладів обліку, слід адресувати оператору системи розподілу (ОСР), до мереж якого підключено будинок. Про це повідомляє компанія-постачальник YASNO.

Оператор системи розподілу відповідає за якість та надійність електрозабезпечення, стабільність напруги, усунення аварій у мережі та роботу лічильників. Тому саме до ОСР слід звертатися, якщо:

·         виникла аварія з лічильником (іскрить, димить, горить);

·         є сумніви щодо справності приладу;

·         не впевнені у правильності показань електролічильника;

·         необхідно замінити або опломбувати лічильник;

·         потрібно провести параметризацію (перепрограмування) раніше встановленого лічильника на режим «день-ніч».

У Дніпропетровській області функції ОСР виконують ДТЕК «Дніпровські електромережі», ПрАТ ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» та АТ «Укрзалізниця».

Нарахування за електроенергію, формування та доставку рахунків, прийом платежів здійснює електропостачальник YASNO. До нього також можна звертатися, якщо необхідно замінити старий лічильник на двозонний у складі енергоефективного набору Розумний Watt.

«Набір допомагає сплачувати вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00.  Наразі його можна обрати на сайті YASNO зі знижкою 15% й отримати доставку поштою. Після закінчення карантину набір встановлять «під ключ», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Передати показання лічильника жителі Дніпропетровщини можуть своєму оператору системи розподілу. А клієнти, що підключені до мереж ДТЕК «Дніпровські електромережі», також можуть скористатися для цього зручними онлайн-сервісами постачальника YASNO.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.