-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Вперше в Україні на електронних торгах продано золотоносну ділянку неподалік Кам’янського

В Україні відбулися електронні торги з продажу 13 спеціальних дозволів з покладами підземних вод, бурштину, марганцевих руд і золота, а також лужних каолінів і опоки. Під час конкурентної боротьби загальна вартість лотів зросла в шість разів – з 6,5 до 38,4 мільйона гривень, повідомляє Державна служба геології та надр України.

Вперше за всю історію України Держгеонадра винесла на відкриті електронні торги золоторудний лот. Це Жовтоводська ділянка на Дніпропетровщині площею понад 1000 га. На ній визначені ресурси руди та промисловий вміст золота й ніобію. Ділянку для геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки строком на 5 років придбало ТОВ «Спис Україна». 

Зазначається, що Верховна Рада України ухвалила Закон «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями». Відповідно до закону інвестори, що вирішать вкладати кошти в пріоритетні галузі, до яких належить і добувна, з обов’язковою подальшою первинною переробкою чи збагаченням корисних копалин на території країни, отримають стимули від держави.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru

Телеграм: https://t.me/trk_mis

Останнє редагування Четвер, 24 грудня 2020 16:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.