14°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

Звернення Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-афганці!

Батьки, вдови, рідні загиблих в Афганістані!

Дорогі кам’янчани!

Тридцять років минуло з того пам’ятного дня, коли останню колону радянських військ було виведено з Афганістану.

Цей день став для нас особливою датою, коли ми вшановуємо воїнів-афганців і всіх, хто брав участь у бойових діях на території інших держав.

Афганська війна пішла в історію. Але у пам’яті людській вона житиме вічно, бо написана кров’ю наших солдатів-земляків і сльозами матерів. Тисячі кам’янчан пройшли крізь вогонь цієї війни, яка принесла нам численні трагедії та біль втрат.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності всім, хто чесно виконав свій службовий обов’язок, і схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих. Для молодого покоління – це яскравий приклад служіння Батьківщині.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Доля знову перевіряє нас на міцність. Там, на чужині, ви проявили  мужність, професіоналізм, любов до своєї країни. Сьогодні ваші знання і досвід дуже потрібні, особливо тим молодим хлопцям, які нині несуть службу в зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

Щиро дякую вам за активну життєву позицію та готовність будь-якої хвилини стати на захист Вітчизни.

Від усього серця бажаю міцного здоров’я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення всіх задумів і нових досягнень на благо України.

З повагою                                  Андрій Білоусов,

                                                    міський голова

Останнє редагування П'ятниця, 15 лютого 2019 09:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.