+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.488

Четвер, 23 Березня 2023 10:03:31
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.488

новини на пульсі:

Кам’янські освітяни провели відеоконференцію з польськими колегами

10 Березня, 2023

9 березня освітяни Кам’янського провели відеоконференцію зі своїми колегами з польського міста Кельце. Про це повідомили в міській раді.

Кам’янське представляли директор департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, начальник відділу освіти Оксана Живага, директор Ліцею № 3 Людмила Нагай та її заступник Олена Павлова, директор початкової школи «Волошка» Тетяна Юрченко.

З польського боку в зустрічі взяли участь директор Департаменту освіти, культури та спорту міста Кельце Пьотр Лоєк, директор початкової школи №20 Кельце Малгожата Павловська та педагоги школи.

Під час зустрічі було представлено досвід роботи двох закладів Кам’янського та напрями роботи польської школи № 20.

Пані Малгожата Павловська розповіла про широкий досвід з інклюзивної освіти, численні шкільні конкурси та проєкти, роботу «школи повного дня», яку вони називають «світлиця», де до 16:30 щодня діти можуть займатися безкоштовно у різних гуртках на вибір.

За підсумками зустрічі було вирішено в подальшому обміні досвідом зосередитися на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, інноваціях у методиці викладання, співпраці з батьками, патріотичному вихованні та формуванні культури здорового харчування, розвиткові творчих здібностей учнів у позаурочній діяльності.

На наступній зустрічі будуть визначені засади майбутньої співпраці.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин