Logo

КП КМР - Міська інформаційна служба

Копия Logo_Mis_4 Топ Міста Бонтон Оператор Час новин Персона Кореспондент Про доросле по дитячому Bonton Актуальна тема Народна Думка
Категорія: ЗМІ
Створено: 29 листопада 2016
Переглядів: 1917

«МІС» – це досвідчена амбіційна телерадіокомпанія. На мультимедійному ринку підприємство з 22 січня 2007 року. За роки роботи КП КМР «МІС» встигло зробити чимало глобальних телевізійних проектів різноманітної тематики. Телерадіокомпанія завжди крокує у ногу з часом і тенденціями. Одна з найперших освітлює події Кам’янського.

Основна задача телеканалу «МІС» – максимально детально та оперативно інформувати про всі події, які відбуваються в місті.

Телеканал висвітлює найцікавіші події з життя міста – від діяльності міської влади до соціальних, культурних та мистецьких подій Кам’янського.Кам’янське – місто, що розвивається. «МІС» - є невід’ємною складовою цього розвитку.

Кожного дня в ефірі нашого каналу транслюються свіжі та актуальні новини, розважальні, розвиваючі та гостро-соціальні програми. Наш ефір – це корисна та свіжа інформація про те, куди піти, що придбати, як вирішити свої проблеми з місцевою владою. Ми намагаємося бути корисними кожному мешканцю нашого міста. Ми постійно на зв’язку з нашою аудиторією. Кожен може звернутися до нас зі своїми питаннями – і ми допоможемо!

З січня 2017 року телеканал переходить у 24-годинний режим трансляції, щоб містяни були завжди в курсі найсвіжіших подій.Ми крокуємо вперед, створюючи гарний настрій, заряджаючи позитивною енергією. Працюємо з азартом, креативом, самовіддачею і воліємо бути найкращими.  

Адреса:

Проспект Тараса Шевченка, 14, 51900, м. Кам'янське, Україна

Телефон: +38 (0569) 53-31-59
Вебсайт: mis.dp.ua

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті, використовуйте відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на Телеканал ТРК "МІС" — обов’язково.

ТРК "МІС" © 1998 - 2019. Всі права захищені.