+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

26.70

EUR

31.27

Вівторок 21 Вересня 2021 07:09:50
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

26.70

EUR

31.27

новини на пульсі:

КП КМР - Міська інформаційна служба

«МИС» - это опытная амбициозная телерадиокомпания, основная задача которой - максимально подробно и оперативно информировать обо всех событиях, которые происходят в городе.

Телеканал висвітлює найцікавіші події з життя міста – від діяльності міської влади до соціальних, культурних та мистецьких подій Кам’янського.

Кам’янське – місто, що розвивається. «МІС» - є невід’ємною складовою цього розвитку.

На мультимедійному ринку підприємство з 22 січня 2007 року. За роки роботи КП КМР «МІС» встигло зробити чимало глобальних телевізійних проектів різноманітної тематики.

Телерадіокомпанія завжди крокує у ногу з часом і тенденціями. Кожного дня в ефірі транслюються свіжі та актуальні новини, розважальні, розвиваючі та гостро-соціальні програми. Телерадіокомпанія одна з найперших освітлює події Кам’янського. Наш ефір – це корисна та свіжа інформація про те, куди піти, що придбати, як вирішити свої проблеми з місцевою владою. Ми намагаємося бути корисними кожному мешканцю нашого міста.

Ми постійно на зв’язку з нашою аудиторією. Кожен може звернутися до нас зі своїми питаннями – і ми допоможемо!

Про нас

Блоки не заполнены!

редакція трк «міс»

Редакційна коллегія складається з 10 журналистів різної спеціалізації. Основна мета команди - оперативно дізнаватися і доводити до жителів міста новини, що висвітлюють повсякденне життя міста. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Засновником і власником телерадіокомпанії «Міська інформаційна служба» є Дніпродзержинська міська рада (Україна).

більше цікавих відео у телепроектах

в ефірі наразі