+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

28.37

EUR

32.05

Вівторок 25 Січня 2022 12:01:26
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

28.37

EUR

32.05

новини на пульсі:

КП КМР - Міська інформаційна служба

«МІС» - це досвідчена амбітна телерадіокомпанія, основне завдання якої - максимально детально й оперативно информувати про усі події, які вдбуваються у Кам'янському.

Телеканал висвітлює найцікавіші події з життя міста – від діяльності міської влади до соціальних, культурних та мистецьких подій Кам’янського.

Кам’янське – місто, що розвивається. «МІС» - невід’ємна складова цього розвитку.

На мультимедійному ринку підприємство з 22 січня 2007 року. За роки роботи КП КМР «МІС» встигло зробити чимало телевізійних проектів різноманітної тематики.

Телерадіокомпанія завжди крокує у ногу з часом і тенденціями. Кожного дня в ефірі транслюються свіжі та актуальні новини, розважальні, розвиваючі та гостро-соціальні програми. Телерадіокомпанія одна з найперших висвітлює події Кам’янського.

Ми постійно на зв’язку з нашою аудиторією. Кожен може звернутися до нас зі своїми питаннями – і ми допоможемо!

Про нас

Послуги

Прайс

Антикорупційна діяльність

Бухгалтерська звітність

Документи

Свідоцтва

редакція трк «міс»

Редакційна команда ТРК "МІС" - це 30 людей різної спеціалізації, які живуть поряд з вами. Основна наша мета - показати життя міста з усіма його цікавими місцями та людьми. Щоденно ми працюємо для того, аби ви дізнавалися найсвіжіші новини та корисні поради.

Катерина Узунова, директор

Працює на підприємстві з 2008 року. Розпочала свій шлях кореспондентом і ведучою авторської програми "ТОП міста". У 2015 році була підвищена до посади - головний редактор. З 2020 року обіймає посаду директора Міської інформаційної служби.

Анастасія Васильєва, відповідальний редактор

Працює на підприємстві з 2008 року. Перша посада - кореспондент. Згодом, розширила свою діяльність - стала ведучою програм "Новини" і "Точка зору". З 2015 року, і по сьогодні, обіймає посаду відповідального редактора.

Анна Шостак, кореспондент

Одна з найдосвідченіших кореспондентів "Міської інформаційно служби". Працює з 2011 року. Створює репортажі для новин, а також є авторкою та ведучою одразу двох проєктів - «Здорове місто» та «Люди нашого міста».

Ірада Акімова, кореспондент

Працює у команді ТРК "МІС" з 2016 року. До цього її професійна діяльність жодним чином не межувала з медіа. На сьогодні Ірада Акімова - кореспондент новин, а також авторка та ведуча програми "ТОП міста".

Мальвіна Карапиш, кореспондент

Приєдналася до команди "Міської інформаційної служби" у 2017 році. Створює репортажі для випуску новин, а також веде постійні рубрики на каналі - програму "Шлях додому", "В цей день" та стислі ролики про місто та його мешканців.

Анна Агєєва, кореспондент

Частиною колективу стала у 2020 році. Раніше працювала у поліції. На телеканалі започаткувала тематичну програму про роботу патрульних поліцейських під назвою "На сторожі порядку". Паралельно, створює авторську програму "Beauty news" і працює кореспондентом для новин.

Володимир Кравченко, кореспондент

Кореспондентом "Міської інформаційної служби" став у 2020 році. Захоплюється спортом, тож переважна частина матеріалів Володимира - спортивні репортажі. Також є автором та ведучим дво проєктів - "Народна думка" та "Я обираю спорт".

Ігор Василенко, старший телеоператор

Працює телеоператором на "МІС" з 2011 року. На рахунку Ігора сотні знятих репортажів і стільки ж рекламних роликів, телепрограм та документальних фільмів. Розуміється на усіх аспектах професії та має неабиякий досвід, тому останні кілька років обіймає посаду старшого телеоператора.

Сергій Суліма, телеоператор

Приєднався до команди "МІС" у 2016 році. Спочатку працював відеомонтажером, а згодом перепрофілювався у телеоператора. Один з улюблених видів зйомки - пейзажний. На рахунку Сергія не один знятий відеоролик у цьому форматі.

Роман Харченко, телеоператор

Роман Харченко - досвідчений телеоператор, який працював на різних телеканалах. До "Міської інформаційно служби" прийшов у 2021 році. Захоплюється фотографією.

Максим Алещенко, телеоператор

Став частиною команди "МІС" у 2016 році. Уже вмів знімати та монтувати, а на підприємстві лише розвинув ці навички та розширив знання. Захоплюється короткометражнм кіно - має нагороди за сценарій, зйомку та монтаж.

Євген Ошарін, телеоператор

У колективі "МІС" з 2018 року. Досвідчений оператор і не менш досвідчений мотоцикліст. Готовий знімати у будь-яку погоду, якщо мова про резонансні події. Працював й на інших телеканалах на посаді телеоператора.

Олена Кармазіна, відеомонтажер

Ілля Луценко, відеомонтажер

Євген Качанов, відеомонтажер

Владислав Караван, відеомонтажер

Владислав Бондаренко, відеомонтажер

Володимир Кремінь, ведучий

Артур Абазян, ведучий

Агнеса Пронько, ведуча

Ірина Чепурко, адміністратор сайта

Дмитро Кубанов, адміністратор сайта

Сергій Сичов, адміністратор сайта