+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.382

Неділя, 26 Березня 2023 03:03:06
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.382

новини на пульсі:

Кам’янчани стали чемпіонами України з пара-армрестлінгу

22 Листопада, 2022

Із 17 по 20 листопада у селищі Воловець Мукачівського району Закарпатської області відбувся чемпіонат України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарата й порушеннями зору. Змагаючись із найсильнішими спортсменами країни, двоє кам’янчан зуміли стати переможцями.

«У чемпіонаті спортсмени змагалися окремо на ліву та праву руки, – розповідає президент Федерації армрестлінгу міста Кам’янське Дмитро Сорока. – Чоловіки та жінки боролися у різних вікових та силових категоріях, а саме: боротьба сидячи, боротьба стоячи, боротьба сидячи на одну руку та боротьба стоячи на одну руку. Серед спортсменів з вадами зору виступили я (вагова категорія 100 кг) і Євген Григір (80 кг)».

Призер чемпіонатів світу та Європи з пара-армрестлінгу Дмитро Сорока (тренер Едуард Аноткін) краще виступив у змаганнях на ліву руку. Тут працівнику доменного цеху ПрАТ «Каметсталь» вдалося підтвердити свій чемпіонський статус і стати першим. Мав подібний шанс Дмитро і в поєдинках праворуких борців. Спортсмен пробився до фіналу, але на жаль, поступився, посівши друге місце.

Запеклою виявилася боротьба за чемпіонські титули і у Євгена Григіра. Досить несподіваною для суперників, серед яких виділявся чемпіон світу та Європи Дмитро Брухно з Сумської області, стала перемога кам’янчанина у фіналі в змаганнях на ліву руку. Вдалим виявився виступ Григіра і в турнірі на праву руку, де у фіналі Євген також переміг досить відомого спортсмена. У підсумку вихованцю Дмитра Сороки та Едуарда Аноткіна, який зараз захищає країну від російського окупанта, двічі вдалося стати чемпіоном України. Це неймовірний успіх як для дебютанта.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин