+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.79

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 09:10:58
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.79

новини на пульсі:

5 кінострічок про цінність часу

08 Січня, 2022

Вже стартував зворотній відлік до 2023-го. У соцмережах або побутових розмовах багато людей діляться своїми думками про те, чого вони хочуть досягти протягом цих 12 місяців. І багато розмов про те, який швидкоплинний час. Кіномитці теж люблять порозмислити над цією темою. Тож для натхнення на звершення у 2022-му пропонуємо 5 кінострічок про цінність часу.

День бабака (1993)

Казка для дорослих про те, що найголовніше у житті – це добрі справи. Головний герой, коли зрозумів, що наново проживає один і той самий день, спочатку робив все, що йому заманеться, поки банально не втомився від подібного. Тоді він і усвідомив таку просту, але інколи таку далеку істину.

 

Клік: з пультом по життю (2006)

І знову фантастична стрічка про те, що час потрібно витрачати з розумом. Головний герой – архітектор, якому постійно щось не так – то надто шумно навкруги, то дружина постійно дістає, то якось повільно плине час на роботі чи за сімейними справами то ще щось. Одного дня він отримує пульт, яким можна керувати часом. Спочатку все йде дуже добре, але потім пульт починає самостійно гратися з часом, ламаючи життя герою та його родині.

 

Час (2011)

У майбутньому час став валютою. Більше немає грошей – тепер за все потрібно сплачувати хвилинами, годинами чи секундами. Головний герой традиційно опиняється у скрутному становищі та починає переховуватися від переслідувачів. Але на тлі фантастичної історії лише ледачий або відверто тупий глядач не роздивиться посил: не витрачайте дарма свій час!!!

 

Остання відпустка (2006)

Ще один фільм, який наглядно демонструє, що треба здійснювати свої мрії, досягати поставленої мети та бути щасливою людиною, поки на все це є час. Моменти життя треба смакувати, поки йде саме життя, а не перед обличчям смерті.

 

Голгофа (2014)

Доволі похмура стрічка про переосмислення цінності часу. У центрі сюжету священник, якого під час сповіді пообіцяв убити незнайомець. Він дає йому тиждень на приведення до ладу свого життя. Втім, святий отець продовжує робити добрі справи, намагається налагодити стосунки з донькою та взагалі просто намагається насолоджуватися останніми днями життя.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин