+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.73

Понеділок, 5 Грудня 2022 04:12:50
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.73

новини на пульсі:

5 нетипових новорічних кінострічок

01 Січня, 2022

Багато глядачів вже встигли втомитися від самого вдома, який за іронією долі має стати міцним горішком і дати відсіч двом грабіжникам у комплексі “Накатомі-Плаза”, який ще й виявляється за тією ж адресою, але в іншому місті.

Звичайно, ми всі дуже любимо історії, перегляд яких напередодні новорічних свят став справжньою традицією. І це ще ми не говоримо про нескінченні мюзикли з десятками зірок естради на головних, другорядних та всіх інших ролях. Але іноді хочеться чогось незвичного. У тому ж сеттингу, але чогось новенького. Тож зараз ми розповімо про п’ять незвичайних новорічних кінострічок.

 

Шазам (2019)

 

Супергеройський фільм, який ще раз нагадає, що по-перше, треба вірити в диво, а по-друге, що ми всі родом з дитинства. Така собі сучасна казка про вічну боротьбу добра і зла та інших заїжджених, але все одно важливих тем.

 

Довге падіння (2014)

 

Історія, яка могла статися лише напередодні Нового року. Саме це свято мало стати переломним для чотирьох незнайомців, які вирішили зробити останній крок у своєму житті – з даху будівлі. Але час новорічних свят – це час для дива, тому ці люди домовляються, що до наступного свята – дня Святого Валентина – ніхто з них не намагатиметься накласти на себе руки.

 

Токійські хрещені (2003)

 

Мультфільм, який побачив світ у вже досить далекому 2003-му, розповідає про трьох безпритульних, які знаходять на смітнику покинуту дитину. Вони вирішують розшукати батьків малюка. Для цього їм доведеться багато чого пережити. По суті, тут є комедія, і детективна історія і навіть щось схоже на сімейну драму.

 

Листи до М. (2011)

 

Польський фільм 2011-го розповідає про діджея на радіо, якого звуть Миколай. Він – людина особлива. Будучи в ефірі, чоловік підтримує всіх слухачів, але хто б підтримав його, адже вже котрий рік він зустрічає Різдво у студії, а його син – удома з радіоприймачем. Якось йому телефонує слухачка, яка скаржиться на самоту. Діджей втішає її черговою веселою історією. Але вони ще не знають, як звичайний дзвінок може змінити одразу кілька життів.

 

Санта-кілер (2005)

 

Веселий трешовий жахастик для тих, кому набридли вічно милі та підкреслено добрі сімейні фільми. Тут Санта (у виконанні легендарного рестлера Білла Голдберга) показаний сином Сатани, який не має нічого спільного з добром та позитивом. Виявляється, він носив дітям подарунки багато століть, бо програв суперечку ангелу. Але є проблема – термін угоди сплив. Тож невелчике провінційне містечко стає місцем масової бійні.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин