+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

Субота, 20 Серпня 2022 12:08:39
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

7 найвідоміших синів сьогодення

22 Листопада, 2021

22 листопада відзначається Міжнародний день сина. Тож ті, хто виховує хлопчиків – привітайте своїх синів. У цього свята є своя історія, втім, сьогодні ми не вдаватимемося до витоків, а розповімо про найвідоміших синів відомих батьків, чиї імена вам, скоріш за все, теж відомі.

 

Ісус Христос

Найвідоміший син в історії. Божий син. Можна по-різному ставитися до християнства, але заперечувати його вплив на історію безглуздо. І поки теологи та історики сперечатимуться, а чи дійсно Христос – реальна історична постать, ми лише скажемо, що Ісус – це найвідоміший з усіх синів, що жили раніше, та житимуть у майбутньому на Землі.

 

Джейден Сміт

 

Син відомого американського актора Вілла Сміта. Як і батько, Джейден пробував себе у кіно та музиці. На сьогодні у хлопця біля півтора десятка акторських робіт у кіно та 2 повноформатні музичні альбоми. Батькові є чим пишатися.

 

Остап Ступка

 

Син легендарного українського актора Богдана Ступки. З 2009-го носить звання народного артиста України. Творчий доробок Остапа налічує понад 60 ролей у кіно, театрі та на телебаченні. Крім цього, актор ще відомий, як актор дубляжу та учасник шоу «Танці з зірками», а також ведучий таких шоу, як «Останній герой» та «Перший мільйон».

 

Едсель Форд

 

Син видатного бізнесмена та інженера Генрі Форда. З 1919 по 1943 роки обіймав посаду керівника “Ford Motor Company”. За цей час компанія значно покращила показники експорту своїх автомобілів. Едсель був прихильником технічних нововведень, тож намагався всіляко покращувати машини. Також він став співавтором першого у світі хот-роду (автомобіля з відкритим двигуном).

 

Скотт Іствуд

 

Син легендарного актора Клінта Іствуда, який впевнено крокує акторською стежиною, як і його батько. Від Іствуда-старшого перейняв можливість грати у бойовиках, втім брутальності, властивої батькові, йому поки що не вистачає. Тому й грає у середнього рівня бойовиках і блокбастерах на кшталт «Форсажу».

 

Колін Генкс

 

Син актора Тома Генкса. Поки що не має у своєму арсеналі дійсно видатних ролей, як у тата. Власне, і помітних головних ролей Коліну поки не дають. Утім, це компенсується помітними другорядними ролями у телесеріалах та кіно.  Хто дивився серіали «Декстер» та «Фарго», збрехати не дадуть. А ще він зіграв разом із батьком у фільмі «Великий Бак Говард».

 

Індіана Джонс

 

У третій частині саги про найвідомішого археолога з’ясовується, що батько Індіани – Генрі – теж дослідник та археолог. Тож розшукувати легендарні артефакти та попадати у неприємності, це в них дійсно родинне. Але при цьому батько щиро пишається сином, хоча й постійно критикує всі його кроки.

 

БОНУС:

Сини анархії

 

Якщо мова йде про синів, то не можна не згадати культовий американський телесеріал «Сини анархії», який розповідає про нелегкі будні байкерського клубу Каліфорнії. У ньому є все – харизматичні персонажі (бо героями їх назвати важко), цікавий сюжет, гуркіт моторів та крутий саундтрек.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин