+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.51

Четвер, 11 Серпня 2022 04:08:57
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.51

новини на пульсі:

8 найкращих мультфільмів студії Pixar

05 Лютого, 2022

Цього тижня студія Pixar відзначила свій 36-й День народження.

Під її вивіскою вийшли понад 20 повнометражних мультфільмів, які щонайменше прийнято називати хорошими. Значна частина цих творів підпадає під поняття «відмінно», а дещо менша – під «шедевр».

Сьогодні хотілося б згадати найбільш високо оцінені твори, які випустили мультиплікатори Pixar. Ці мультфільми увійшли до списку 250 найкращих творів усіх часів за версією агрегатора IMDb.

 

ВОЛЛ·І (2008)

 

Зворушлива історія на тлі жахливих постапокаліптичних подій побачила світ у 2008-му. Придивившись уважніше, можна помітити десятки ідей, які творці мультфільму хочуть донести до глядача. Цей мультфільм універсальний і підходить для будь-якого кола глядачів –  діти і дорослі обов’язково знайдуть тут щось своє. Мультфільм зумів зачепити струни душ мільйонів глядачів по всьому світу, тож недивно, що він посів 61-шу сходинку рейтингу, обігнавши такі фільми, як «Холодне серце», «Таксист» та «Джокер».

 

Коко (2017)

 

Історія про такі часом важкі, але вкрай важливі сімейні відносини між поколіннями, а також про те, як одна людина подекуди дійсно може змінити світ навколо себе. Звичайно, це не головне сімейне кіно планети, але рекомендується до перегляду всім, хто цікавиться мексиканською культурою, полюбляє музику, та просто хорошу анімацію.

 

Історія іграшок (1995)

 

Мультфільм-революція. Одразу у декількох галузях. По-перше, перший в історії мультфільм, що був змодельований на комп’ютері. А по-друге, саме він підняв планку якості мультфільмів на новий рівень. І по-третє, простий, але не примітивний сюжет, в я кому можна роздивитися одразу декілька історій та безліч ілюстрацій нашого з вами життя.

 

Історія Іграшок 3 (2010)

 

Продовження пригод Базза Лайтера, шерифа Вуді та їхніх друзів, у якому вони стикаються з новими проблемами та викликами.

 

Вперед і вгору (2009)

 

Зворушлива пригодницька історія про дружбу та вірність. І про те, на що може піти людина, якій втрачати вже нічого, і чи може давня мрія стати рушійною силою у прагненні до мети. І найголовніше – як одне знайомство може змінити одразу два життя.

 

Думками навиворіт (2015)

 

Мультфільм про те, яку роль відіграють емоції у нашому житті. На прикладі дівчинки Райлі глядач може побачити, наскільки складний механізм емоцій, та як складно буває привести думки до ладу.

 

У пошуках Немо (2003)

 

Історія про батька, який не зупинився ні перед чим, щоб розшукати свого сина. Поступово він зі звичайної рибки став справжньою легендою океану, адже щоб пройти всі випробування на шляху до мети, треба неабияка сила волі… І підтримка, яку подекуди можна отримати від сторонніх.

 

Корпорація монстрів (2001)

 

Мультфільм про те, що все – не те, чим здається. Ми майже впевнені, що ви дивилися цей мультик, тому переказувати сюжет, чи робити якісь ремарки не будемо, а лише скажемо, що він обіймає 230-у сходинку рейтингу та рекомендований до перегляду!

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин