+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.56

П’ятниця, 30 Вересня 2022 12:09:39
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.56

новини на пульсі:

Це ж лише роль! 5 випадків погроз акторам через їхніх персонажів

06 Грудня, 2021

Якось так склалося, що акторів часто ненавидять за ролі певних персонажів. Не самих персонажів, а саме акторів. І якщо у деяких випадках все обмежується лише гнівними коментарями у соцмережах, то в інших фанати фільмів, серіалів або ігор йдуть ще далі образливих слів та переходять на прямі погрозі життю. Сьогодні згадаємо п’ятірку артистів, чиї ролі принесли їм не лише визнання, але й страх за своє життя.

 

 

Джош МакДермітт (Юджин Портер, «І мертві підуть»)

макдермитт-портер

У серіалі «І мертві підуть» ми бачили чимало неприємних персонажів. Деякі з них встигали розлютити глядачів настільки, що їхня смерть викликала чи не катарсис серед фанатів. Лиходії отримували по заслугах і вражаюче гинули в кадрі. Але якщо лють фанатів була спрямована саме на персонажів, то у випадку Юджина Портера, (який до речі, ще живий), фанатську спільноту розлютив саме актор, який грав персонажа. В одному з інтерв’ю Джош МакДермітт розповідав, що почав отримувати прямі погрози аж до фізичної розправи. Через це актор вимушений був видалити свої профілі з усіх відомих соцмереж. При цьому за нього заступалися колеги-актори та члені знімальної групи, які наголошували, що Юджин – це лише персонаж і Джош прекрасно вправляється з роллю. Але обурення фанатів було не спинити. На сьогодні актор так і не відновив свої персональні сторінки – в Інстаграмі та Фейсбуці є лише фанатські сторінки адекватних прихильників МакДермітта.

 

Олексій Полуян (капітан Журов, «Вантаж 200»)

журов-полуян

 

Роль міліціонера-психопата у скандальній стрічці «Вантаж 200» коштувала актору не лише нервів під час зйомок. Колеги по знімальному майданчику розповідали, що після команди «Знято!» деяких сцен він починав плакати – настільки складними були речі, що доводилося робити в кадрі. Після виходу фільму Полуяна накрило хвилею ненависті від глядачів. Друг актора Дмитро Бациєв розповідав, що у Санкт-Петербурзі його кілька разів сильно побили, бо впізнали в ньому того самого капітана. Крім цього, в одному з інтерв’ю Олексій сказав, що після зйомок йому довго снилися нічні жахіття і взагалі що цей фільм зламав його життя.  У 2010-му році Полуян помер у віці 44 років.

 

Лора Бейлі (Еббі, «The Last of Us Part II»)

бейлі-еббі

 

Трохи нетипова героїня нашого списку сьогодні. Лора Бейлі – відома американська акторка дубляжу. Її голосом говорять сотні персонажів аніме, мультиків та відеоігор. Втім, через одного з озвучених нею персонажів акторці погрожували вбивством.

Мова йде про Еббі з гри «Останні з нас 2». Через дії та характер персонажа, частина гравців буквально зненавиділа Лору та почала писати гнівні коментарі та повідомлення з обіцянками вбити не лише акторку, але й її сім’ю. При цьому варто зазначити, що по-перше, у створенні Еббі були зайняті 3 акторки, і Лора лише озвучила героїню, а по-друге, на захист Бейлі стали відомі діячі кіно та індустрії комп’ютерних ігор. Пізніше Лора подякувала всім за підтримку. Але все одно, читати погрози на свою адресу – це неприємно, а те, що тебе обіцяють задушити чи зарізати, й взагалі виходить за межі.

 

Джек Глісон (Джоффрі Ланністер, «Гра престолів»)

глісон-ланністер

 

Розбещений король-підліток став найненависнішим персонажем серіалу. Молодий ірландський актор настільки майстерно виконав роль, що навіть автор оригінальної серії книг надіслав йому листа зі словами: «Ті чудово зіграв – тебе всі ненавидять». Актор розповідав, що йому самому було некомфортно відігравати деякі епізоди, але робота є робота. Вже поза знімальним майданчиком траплялися ситуації, коли його впізнавали перехожі і одразу ж питали, навіщо він робив всі ті мерзенні речі. Побоюючись за свою безпеку, певний час актора супроводжувала охорона. Втім, після «Гри престолів» Джек надовго зник із світу кіно. Лише нещодавно стало відомо, що він зіграє роль у новому проекті від каналу ВВС.

 

Анна Ганн (Скайлер Вайт, «Пуститися берега»)

ганн-вайт

 

Деякі фанати вже культового серіалу «Пуститися берега» вважають, що від дружини Волтера Вайта було ще більше зла, ніж від нього самого. За цю роль Анна Ганн була номінована на премію «Еммі». Втім, нагороду вона так і не отримала, зате отримала чимало гнівних коментарів на свою адресу. І по традиції для цього списку, найвідданіші шанувальники серіалу загалом, та Волтера Вайта окремо, почали погрожувати їй розправою. Все було настільки серйозно, що акторка навіть виступила на телебаченні, де попрохала її не чіпати і ще раз нагадала, що Скайлер – лише персонаж, і не має з нею самою нічого спільного.

 

Бонус:

Віталій Салій (Михайло Цвєтков, «Бухта глибока»)

салій-цвєтков

 

Наскільки нам відомо, до погроз із розправою тут поки що не дійшло, але гнівні коментарі та цькування мали місце. Та й сталася ситуація зовсім недавно – у жовтні поточного року.

Є такий український актор Віталій Салій. Він знімається у кіно та серіалах, а також грає у театрі. Його творчий доробок становить близько тридцяти ролей у театральних постановках, та біля п’ятдесяти у кіно.

У 2020 році актор зіграв роль офіцера російського флоту у серіалі «Бухта глибока». Це викликало обурення українських користувачів мережі, зокрема і медійних персон – наприклад, українська письменниця Лариса Ніцой жорстко розкритикувала його за подібну роль, іронічно спитавши, «чи не тиснуть йому мокшанські погончики». У своїй відповіді на це Салій наголосив, що не став би працювати над проектом, який зневажав би Україну чи українців і це його принципова позиція.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин