+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 05:05:27
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Наскільки кам’янчани азартні

28 Жовтня, 2021

Якщо вірити тлумачному словнику, азарт визначається, як емоція, яка пов’язана з очікуванням успіху у чомусь. А у перекладі з французької означає «шанс», «ризик», або «везіння».

Це почуття притаманне всім людям. Просто у когось його більше, у когось – менше, а є і ті, хто на спір може зробити будь-що. І мова зараз не лише про підлітків.

Певною мірою азарт пов’язаний з негативом, адже зараз – коли майже всюди ми бачимо реклами всіляких азартних ігор – це сприймається виключно як та сама штука, яка залишить людину без копійки у кармані. Але ж ні. Азарт існує різний, і ми запитали кам’янчан, чи вважають вони себе азартними людьми.

 

 

Переважна більшість людей відноситься до азарту нормально. А от на питання, який найцікавіший спір, відповіді були коли цікавими, а коли навіть відверто кумедними. Наприклад, одна дівчина розповіла, що побилася об заклад на 100 гривень, що розійдеться зі своїм хлопцем. При цьому вона резюмувала, що насправді їхні відносини коштували навіть дешевше.

Хтось просто полюбляє дискусії та спори. Втім, зазначила одна із респонденток, треба вміти вчасно зупинитися. А дехто взагалі не бачить ніякої потреби у тому, щоб щось комусь доводити.

 

Один із респондентів зазначив:

«Я доволі впевнений у собі, щоби битися об заклад, хто крутіший, а хто ні»

А повністю побачити та почути думку містян по цій темі ви можете у випуску програми «Народна думка».

 

.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин