+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.321

Вівторок, 21 Березня 2023 12:03:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.321

новини на пульсі:

«Скажи мені: сила запитань»: терапевтична інтерактивна гра для родини

06 Лютого, 2023

Дитяча сімейна психологиня – Світлана Ройз презентувала карткову гру для родин «Скажи мені: сила запитань». Психологиня запевняє, що гра може стати для рідних і друзів способом пізнати ближче одне одного.

«Зараз особливий час, коли близькість і довіра – це зцілюючі терапевтичні “інструменти”. І одночасно, на те, щоб бути в близькому контакті нам може не вистачати сил. Я так хочу, щоб наша гра стала провідником в створенні простору близькості, а відкриті питання ставали нашими ключами сили ти близькості», – зазначає авторка ідеї, дитяча психологиня Світлана Ройз.

Правила гри: кожен по черзі дістає картку, читає запитання та відповідає. Якщо хтось із гравців також хоче дати свою відповідь і ніхто не проти, то ділиться й своїми міркуваннями.

У компанії можуть бути учасники різного віку, так навіть цікавіше, а якщо вони відчувають теж саме, що і гравець-відповідач, то показують символічний жест, про який попередньо домовилися. Це важливо, аби відчути близькість, прийняти схожі та відмінні риси людей.

Приклад запитань (всього у грі 119 запитань)

 

На думку авторки, карткових ігор багато, але особливість цієї гри саме в тому, що тут акцент на ресурсності. Всі питання та практики – терапевтичні. Вони ретельно добиралися, щоб спрямовувати до рефлексій, але не бути травматичними саме зараз.

Гру можна можна роздруковувати або завантажити на телефон за посиланням – https://bit.ly/3HruEwS

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин